Obvestilo

Logaški tek: na najvišjih mestih nekateri stari znanci

Logaški tek, ki je to nedeljo potekal v okolici tukajšnjega Centra vojnih veteranov, bolj znanega kot logaška vojašnica, je ob množični udeležbi tekačev vseh starosti, od osnovnošolcev do veteranov iz notranjske regije in tudi od drugod, vnovič pokazal, kako priljubljena oblika rekreacije je tek.

Tekmovanja, ki ga že tradicionalno organizira TSK Valkarton  Logatec, in je tokrat potekalo po razgibanem terenu Blekovške gmajne, se je udeležilo skoraj 240  tekačev, najvišja mesta pa so zasedli nekateri stari znanci tekaških tekmovanj. Na letošnji prireditvi je bilo poskrbljeno tudi za družine, saj so se te lahko udeležile skoraj petkilometrskega pohoda.

V uvodnem poročilu s prireditve, ki ji je dodaten čar dajalo prelepo sončno vreme, navajamo le nekaj najpomembnejših rezultatov, ki pa jih bomo danes in jutri sproti dopolnjevali in dodajali tudi fotografije s teka. Kot zanimivost morda še to: kolajne najboljšim je poleg aktualnega župana Berta Menarda podeljevala ena najboljših slovenskih športnic, smučarska tekačica Petra Majdič.

V absolutni konkurenci – moški so se najbolje  uvrstili Jernej Šemrov, ŠD Hotedršica (1. mesto), Bor Grdadolnik, AD Mass Ljubljana (2. mesto) in Borut Albreht , ŠD Hotedršica (3. mesto). Med ženskami pa je v absolutni konkurenci  zmagala Katja Sivec, Plesno društvo Kolesar, drugo in tretje mesto pa sta osvojili Kristina Bele (AK Pivka) in Anja K. Žavbi (TSK Logatec.

Logaski tek-absolutna konkurenca-zenske

Blanka Markovič Kocen

Foto: R. K. in B. M. K.

Objavljamo še preostale reztultate po kategorijah in fotografije.

Logaski tek--OS 400m-start-2

Takole so startali najmlajši.

Logaski tek--OS 400mD    Logaski tek--OS 400mF  Logaski tek--OS 1000mD

Cvet tekaškega podmladka.

Rezultati – po kategorijah
OŠ 400 m (P1/F1)
Uvrst. St.št. Priimek in ime Čas Rojen(a) Društvo
P1
Zaostanek Točke
1 447 STERLE PODOBNIK TIA CLEA 00:01:42 2005 OŠ STARI TRG 40
2 465 ROMIH SARA 00:01:44 00:00:02 2005 OŠ HINKO SMREKAR LJUBLJANA 35
3 431 KOVAČIČ EVA 00:01:44 00:00:02 2006 OŠ GRAHOVO 31
4 417 ULJAN NINA 00:01:46 00:00:04 2005 TD BISTRC 28
5 410 SMOLE EVA 00:01:48 00:00:06 2005 OŠ TABOR LOGATEC 26
6 413 PAVLIN SARA 00:01:55 00:00:13 2006 OŠ TABOR LOGATEC 25
7 434 MENART MAJA 00:01:55 00:00:13 2006 OŠ TABOR LOGATEC 24
8 422 HRIBAR ŠPELA 00:01:57 00:00:15 2006 OŠ TABOR LOGATEC 23
9 451 GORJANC SARA 00:01:58 00:00:16 2006 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 22
10 408 GODINA TAJA 00:02:03 00:00:21 2008 TSK LOGATEC 21
11 469 JORAS NELI 00:02:03 00:00:21 2006 OŠ TABOR LOGATEC 20
12 432 MIŠIČ TEJA 00:02:04 00:00:22 2005 OŠ TABOR LOGATEC 19
13 449 AMBROŽIČ DELEJA EVA 00:02:05 00:00:23 2005 OŠ NOVA VAS 18
14 414 PETROVČIČ RENČOF ZOJA 00:02:06 00:00:24 2006 OŠ TABOR LOGATEC 17
15 428 LESKOVEC TEREZA 00:02:06 00:00:24 2005 TSK LOGATEC 16
16 404 CUZNAR VANESA 00:02:07 00:00:25 2006 OŠ ROVTE 15
17 471 MIHELIČ LARA 00:02:08 00:00:26 2005 OŠ SODRAŽICA 14
18 403 GRDADOLNIK RUBI 00:02:12 00:00:30 2006 OŠ ROVTE 13
19 452 KOS ZOJA VALENTINA 00:02:15 00:00:33 2007 OŠ TABOR LOGATEC 12
20 459 FEČUR LUCIJA 00:02:16 00:00:34 2007 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 11
21 443 RUPNIK AJDA 00:02:16 00:00:34 2007 ŠD HOTEDRŠICA 10
22 468 JORAS VITA 00:02:20 00:00:38 2008 OŠ TABOR LOGATEC 9
23 464 ŽIBERT MANCA 00:02:21 00:00:39 2009 VRTEC KURIRČEK LOGATEC 8
24 440 LESKOVEC LARA 00:02:45 00:01:03 2006 ŠD HOTEDRŠICA 7
25 441 LESKOVEC HANA 00:02:47 00:01:05 2006 ŠD HOTEDRŠICA 6
26 476 MIŠIČ EVA 00:02:49 00:01:07 2008 OŠ TABOR LOGATEC 5
27 457 MILAVEC NEŽA 00:02:50 00:01:08 2009 OŠ NOVA VAS 4
28 4760 PREZELJ MANCA 00:02:51 00:01:09 2007 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 3
29 477 PREZEJ JERCA 00:02:51 00:01:09 2009 VRTEC VRHNIKA 2
30 458 MILAVEC AJDA 00:02:52 00:01:10 2010 OŠ NOVA VAS 1
31 460 SIMŠIČ LEA 00:03:03 00:01:21 2006 POŠ LAZE 0
32 419 NAGODE EMA 00:03:05 00:01:23 2010 TSK LOGATEC 0
33 425 SPETIČ ZALA 00:03:24 00:01:42 2010 VRTEC CERKNICA 0
Uvrst. St.št. Priimek in ime Čas Rojen(a) Društvo
F1
Zaostanek Točke
1 453 TROJER PAVEL 00:01:39 2005 SK IHAN 40
2 455 GOSTIŠA LAH NIK 00:01:40 00:00:01 2005 OŠ CERKNICA 35
3 437 KORENJAK PATRIK 00:01:41 00:00:02 2005 OŠ NOVA VAS 31
4 427 FATUR TANEJ 00:01:42 00:00:03 2006 OŠ RIBNICA 28
5 433 ZABUKOVEC TINE 00:01:45 00:00:06 2007 OŠ STARI TRG 26
6 406 MOZETIČ AHAC 00:01:50 00:00:11 2005 OŠ ROVTE 25
7 416 MLAKAR JURE 00:01:51 00:00:12 2005 OŠ STARI TRG 24
8 462 ŽIBERT MATIC 00:01:51 00:00:12 2006 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 23
9 475 KLASIČ PATRIK 00:01:53 00:00:14 2005 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 22
10 411 GODINA NIK 00:01:54 00:00:15 2005 TSK LOGATEC 21
21.9.2014 – 17:19:43 1 od 811 450 ŠEBALJ GAL 00:01:56 00:00:17 2006 OŠ ROVTE 20
12 436 ŠPACAPAN MATEVŽ 00:01:59 00:00:20 2005 ŠD HOTEDRŠICA 19
13 445 KOSTAJNŠEK JUŠ 00:01:59 00:00:20 2006 OŠ NOVA VAS 18
14 461 ULE JOŠT 00:02:00 00:00:21 2006 OŠ GRAHOVO 17
15 429 STRANJAK TIMOTEJ 00:02:02 00:00:23 2008 TSK LOGATEC 16
16 442 ŠTRUKELJ ALJAŽ 00:02:02 00:00:23 2006 OŠ NOVA VAS 15
17 405 TRČEK BLAŽ 00:02:05 00:00:26 2005 OŠ ROVTE 14
18 424 SPETIČ SVIT 00:02:07 00:00:28 2007 OŠ CERKNICA 13
19 418 NAGODE IVO 00:02:08 00:00:29 2008 TSK LOGATEC 12
20 454 KOCEN MAJ 00:02:08 00:00:29 2006 OŠ TABOR LOGATEC 11
21 421 PINTAR JOŠT 00:02:08 00:00:29 2007 OŠ ROVTE 10
22 467 MIHELIČ MAJ 00:02:08 00:00:29 2007 OŠ CERKNICA 9
23 423 HITI URBAN 00:02:09 00:00:30 2007 OŠ CERKNICA 8
24 472 ČUK ALJAŽ 00:02:14 00:00:35 2006 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 7
25 426 LEVEC MAKS 00:02:15 00:00:36 2006 OŠ CERKNICA 6
26 439 ŠTRUKELJ ANDRAŽ 00:02:17 00:00:38 2007 OŠ NOVA VAS 5
27 473 MALKOVIČ ALJAŽ 00:02:17 00:00:38 2008 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 4
28 415 MLAKAR ANŽE 00:02:18 00:00:39 2007 OŠ STARI TRG 3
29 466 ROMIH JAKOB 00:02:18 00:00:39 2008 LJUBLJANA 2
30 446 PONIKVAR MIHA 00:02:19 00:00:40 2007 OŠ NOVA VAS 1
31 448 STERLE VAL 00:02:19 00:00:40 2008 OŠ CERKNICA 0
32 444 LAMOVŠEK ŽIGA 00:02:20 00:00:41 2008 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 0
33 409 PAVLIN NIK 00:02:20 00:00:41 2009 TSK LOGATEC 0
34 435 POŽARNIK VAVKEN LEV 00:02:42 00:01:03 2008 ŠD HOTEDRŠICA 0
35 463 JERAM MAKS 00:02:45 00:01:06 2010 LOGATEC 0
36 456 ZALAR NEJC 00:02:46 00:01:07 2007 OŠ GRAHOVO 0
37 438 DOLINAR LUKA 00:02:47 00:01:08 2007 ŠD HOTEDRŠICA 0
38 412 PETROVČIČ RENČOF OSKAR 00:02:48 00:01:09 2008 TSK LOGATEC 0
39 420 MAURI NACE 00:02:50 00:01:11 2009 0
40 430 PIVK SIMON 00:02:52 00:01:13 2009 0
41 470 MIHELIČ ENEJ 00:02:53 00:01:14 2009 OŠ SODRAŽICA 0
42 407 TRŠAR MATIJA 00:03:01 00:01:22 2010 0
43 474 MARINŠEK VID 00:03:04 00:01:25 2008 LOGATEC – LAZE 0
44 401 GRŽE GAŠPER 00:03:08 00:01:29 2010 0
21.9.2014 – 17:19:43 2 od 8OŠ 1000 m (P2/F2)
Uvrst. St.št. Priimek in ime Čas Rojen(a) Društvo
P2
Zaostanek Točke
1 1011 ŠULIGOJ TAJA 00:03:39 2002 OŠ IDRIJA 40
2 1043 BEBAR EMA 00:03:41 00:00:02 2003 OŠ STARI TRG 35
3 1019 ZABUKOVEC HANA 00:03:43 00:00:04 2004 OŠ STARI TRG 31
4 1001 BEGUŠ JANA 00:03:43 00:00:04 2004 OŠ TABOR LOGATEC 28
5 1002 SMOLE ANA 00:03:44 00:00:05 2003 TSK LOGATEC 26
6 1020 KNAUS KARIN 00:03:55 00:00:16 2002 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 25
7 1029 MUNIH PIA 00:03:55 00:00:16 2002 OŠ TABOR LOGATEC 24
8 1040 KADUNC IRA 00:03:58 00:00:19 2003 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 23
9 1027 STERLE KIARA 00:04:00 00:00:21 2004 OŠ CERKNICA 22
10 1016 PLOS TINKARA 00:04:06 00:00:27 2002 OŠ STARI TRG 21
11 1013 BAČNAR LARISA 00:04:08 00:00:29 2002 OŠ IDRIJA 20
12 1003 BERZELAK LAURA 00:04:09 00:00:30 2002 OŠ ROVTE 19
13 1012 MLAKAR MARUŠA 00:04:18 00:00:39 2002 OŠ IDRIJA 18
14 1025 MILAVEC MANCA 00:04:23 00:00:44 2003 OŠ NOVA VAS 17
15 1036 PIVK ZALA 00:04:38 00:00:59 2004 ŠD HOTEDRŠICA 16
16 1006 MOZETIČ ELZA 00:04:41 00:01:02 2003 OŠ ROVTE 15
17 1008 STRAŽIŠČAR META NEŽA 00:04:46 00:01:07 2003 TSK LOGATEC 14
18 10200 MENART MAŠA 00:04:50 00:01:11 2003 OŠ TABOR LOGATEC 13
19 1018 PIVK ANA 00:04:52 00:01:13 2004 OŠ TABOR LOGATEC 12
Uvrst. St.št. Priimek in ime Čas Rojen(a) Društvo
F2
Zaostanek Točke
1 1041 MLAKAR NACE 00:03:18 2002 OŠ STARI TRG 40
2 1033 TROJER DREJC 00:03:20 00:00:02 2002 SK IHAN 35
3 1042 TRUDEN JAN 00:03:27 00:00:09 2002 OŠ STARI TRG 31
4 1010 MLAKAR MIHA 00:03:33 00:00:15 2003 OŠ STARI TRG 28
5 1004 GNEZDA MATEJ 00:03:36 00:00:18 2003 OŠ ROVTE 26
6 1045 KOROŠEC ŽAK 00:03:42 00:00:24 2002 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 25
7 1017 ZIGMUND VID 00:03:48 00:00:30 2004 OŠ CERKNICA 24
8 1015 PINTAR JAKOB 00:03:51 00:00:33 2003 OŠ ROVTE 23
9 1031 ŠEBALJ VID 00:03:52 00:00:34 2003 OŠ ROVTE 22
10 1035 JEREB KLEMEN 00:03:54 00:00:36 2002 OŠ TABOR LOGATEC 21
11 1024 MILAVEC LUKA 00:04:02 00:00:44 2003 OŠ NOVA VAS 20
12 1037 ZALAR KRISTJAN 00:04:03 00:00:45 2002 OŠ GRAHOVO 19
13 1039 ULE JURIJ 00:04:17 00:00:59 2004 OŠ GRAHOVO 18
14 1014 MIHEVC BENJAMIN 00:04:18 00:01:00 2004 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 17
15 1028 MODRIJAN JURE 00:04:19 00:01:01 2004 OŠ TABOR LOGATEC 16
16 1032 KOS ALJAŽ 00:04:19 00:01:01 2004 OŠ TABOR LOGATEC 15
17 1044 LIPOVAC MARK 00:04:20 00:01:02 2002 OŠ TABOR LOGATEC 14
18 1038 RUDOLF OŽBEJ 00:04:21 00:01:03 2004 OŠ TABOR LOGATEC 13
19 1026 DOLENC LUKA 00:04:24 00:01:06 2002 OŠ TABOR LOGATEC 12
20 1009 TURŠIČ TIM 00:04:32 00:01:14 2003 OŠ LOGATEC 11
21 1023 KORENJAK ERIK 00:04:37 00:01:19 2003 OŠ NOVA VAS 10
22 1022 RUPNIK BENJAMIN 00:04:39 00:01:21 2002 ŠD HOTEDRŠICA 9
23 1005 BOGATAJ SIMON 00:04:45 00:01:27 2004 OŠ ROVTE 8
24 1030 MAČEK LOVRO 00:05:11 00:01:53 2002 OŠ TABOR LOGATEC 7
25 1021 TREVEN BLAŽ 00:05:42 00:02:24 2004 ŠD HOTEDRŠICA 6
26 1007 MODRIJAN BLAŽ 00:05:49 00:02:31 2004 OŠ 8 TALCEV LOGATEC 5
21.9.2014 – 17:19:43 3 od 827 1034 NOVAK ALJAŽ 00:06:14 00:02:56 2002 OŠ TABOR LOGATEC

 

Ne spreglejte

Tina Hren in Gašper Urbas – športnika leta občine Cerknica

V Cerknici so sinoči podelili športna priznanja za leto 2021. Najprestižnejši, športnica in športnik leta …

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.