Obvestilo

Pester konec leta v Loški dolini

Po sobotnem Božično-novoletnem sejmu v Starem trgu in tradicionalnem Predbožičnem koncertu v gradu Snežnik se bo dogajanje v Loški dolini na praznični ponedeljek nadaljevalo v športnem duhu.

Dopoldne bo namreč potekal 10. dobrodelni novoletni tek in hoja s startom pred podjetjem Kovinoplastika v Ložu ob 10.30, zvečer, ob 20.00, pa bo Božično-novoletni koncert pihalnega orkestra Kovinoplastika Lož v OŠ heroja Janeza Hribarja Stari trg ob 20.00

30. decembra pod ogrevanim šotorom v Starem trgu pri Ložu ob 9.00 pripravljajo Sejem rabljene športne opreme in Novoletni šahovski turnir, ob 15.00  Veselo novo leto za otroke, ob 20.00 pa prednovoletno zabavo s Tanjo Žagar.

Dopoldne zadnjega dne letošnjega leta bo v Loški dolini v znamenju domačih dobrot, saj se bodo ob 9.00 s svojimi izdelki  predstavili čebelarji in drugi lokalni ponudniki, zvečer pa silvestrovanje z ansamblom Erazem.

Uredništvo NzN/TIC Lož

Foto: Zavod Snežnik

Ne spreglejte

Kriminalisti Policijske uprave Ljubljana stopili na prste kriminalcem

Kriminalisti Policijske uprave Ljubljana smo minulo sredo na podlagi izdanih odredb s strani Okrožnega sodišča …

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja