Obvestilo

Postojnski lokostrelci med zmagovalci Arrowhead pokala

V Vrzdencu pri Vrhniki je preteklo soboto v sončnem vremenu na zelo zahtevnem terenu potekala prva letošnja tekma, ki šteje za Slovenski Arrowhead pokal (AH) in za Alpe Adria  Field Pokal (AAFC). Igor Gajić je med člani instinktivni lok dosegel prvo mesto, prav tako prvi je bil Matej Grad(na prikazni fotografiji)  med člani dolgi lok, v isti kategoriji je bil Jaka Rusjan četrti. Med veterani goli lok sta nastopila Vladislav Šivec, ki je osvojil četrto, in Mekina Edi s sedmim mestom. Med mladinkami ukrivljeni lok sta nastopili Nala Jurca, ki je bila druga in Iva Rusjan, ki je bila mesto za njo. Med kadeti sestavljeni lok je bil Primož Mekina tretji, med dečki ukrivljeni lok pa je bil Kaluža Aljaž prvi.

V seštevku AAFC pokala absolutno, kjer se štejejo kategorije mladinci/mladinke, člani/članice in veterani/veteranke trenutno mesta na stopničkah držijo Matej, Nala in Iva.

Besedilo in foto: Konrad Jurca