Postojnska jama Triglav
Obvestilo

Domen Cof nadaljuje serijo odličnih nastopov

Preteklo soboto je v Kranju potekalo državno prvenstvo v skokih in nordijski kombinaciji.

Ekipa SSK “Lovci na daljave ” dečkov do 13 let, v kateri so v ekipi poleg Domna Cofa (na sliki spodaj) nastopili še ne 11-letni Jan Bricelj, Nik Gostiša Lah in Andraž Krašna ( prejšnji teden bronasti na ekipni tekmi dečkov do 11 let), so  je osvojila odlično četrto mesto. V kategoriji dečki do 13 let v nordijski kombinaciji je bil Domen Cof prav tako četrti, kar je velik uspeh. Med posamezniki v smučarskih skokih  je Domen v kategoriji D-13 zasedel 8. mesto, Nik, Jan in Andraž pa so bili v kategoriji D-12 15., 24 oziroma 33.

V soboto in nedeljo smo imeli na tekmi celinskega pokala v Planici dva tekmovalca. V soboto je Andraž Modic osvojil eno točko za 30. mesto, v nedeljo je bil 38. Jaka Matko je nastopil v nordijski kombinaciji in zasedel 50 in 47 mesto. /P. P./