Obvestilo

Začetek sezone »Lovci na daljave« pričakali v izvrstni formi

Na državnem prvenstvu pred božičnimi prazniki v Planici je Andraž Modic v konkurenci članov, kjer so nastopili vsi najboljši slovenski skakalci, osvojil odlično 13. mesto. V ekipi ki je zasedla 10. mesto, so poleg Andraža nastopili še Tim Babnik, Matej Likar in Jaka Matko.

1. decembra je v Žireh na pokalu COCKTA logaški klub zastopal Tim Trpin in zasedel 27. mesto. 29. decembra je na pokalu COCKTA med člani Andraž Modic skočil na 3., Jaka Matko na 10. mesto med mladinci do 20 let, med mladinci do 18 let Nik Knaus na 32., Žan Trpin pa na 37. mesto. V nordijski kombinaciji sta med člani Nik in Jaka osvojila 10. in 11. mesto, med mladinci do 20 let pa 6. in 7.

Naslednji dan je v Žireh med dečki do 15 let s 3. mestom razveselil Domen Cof (na vodilni fotografiji na tretji stopnički) , med dečki do 14 let pa je Ožbej Rudolf priskakal 24. mesto.